içimdeki SEN gibi…

rakisisesi1.jpegDüya Bülteni///

İsrail şirketinin bu çirkin davranışına dikkat çeken El-Aksa Kutsal Mekanları İmar Kurumu, içki şişelerinin üzerine Kubbetü’s-Sahra ve Kudüs resmi konulmasının Müslümanların kutsal değerlerini çiğneme ve milyonlarca Müslümanın duygularıyla alay etme anlamına geldiğini belirtti.

El-Aksa Kurumu, Ramle kentinden Ahmed El-Ibra’nın alışveriş yapmak üzere gittiği bir dükkanda üzerinde Kubbetu’s-Sahra ve Kudüs resimleri bulunan içki şişeleri gördüğünü ve karşılaştığı manzara karşısında şaşkına döndüğünü, bunun üzerine bütün içki şişelerini kırdığını ve basın mensuplarına göstermek üzere bir tanesini sakladığını açıkladı.

“Dün peygamber Efendimiz’e hakaret eden resimler dağıtanlar bugün de Kubbetu’s-Sahra ve Kudüs resimlerini içki şişelerine yapıştırıyorlar” diyen Ahmed El-Ibra, Rahofot ve Eşdud bölgesindeki İsrail dükkanlarında bu şişelerin yoğun bir şekilde satıldığını söyledi ve Müslüman yetkilileri, İsraillilerin bu şişeleri satışını engellemeye davet etti.

 rakisise.jpeg

El-Aksa Kurumu, Kubbetu’s Sahra ve Kudüs resimli votka şişelerinin üzerindeki etiketlerde Ukrayna’dan ithal edildiğinin ve Yahudi dini kurumları tarafından pazarlanmasına izin verildiğinin yazdığını açıkladı.

Filistin İslami Hareket sözcüsü avukat Zahi Nuceydat, bu fiilin İsraillilerin halkıyla ve kurumlarıyla Kudüs ve Mescid-i Aksa’ya duydukları kinin boyutunu gösterdiğini söyledi.

El-Aksa Kurumu bu sabah yayınladığı bildiride, “Siyonizm çılgınlığının günlük planları arasına Mescid-i Aksa’nın kutsallığını çiğnemeyi koyduğu iyice anlaşılmıştır” dedi.

İçki şişelerine Kubbetu’s-Sahra ve Kudüs resimleri yapıştırmanın Müslümanların en kutsal mekanlarından biri olan Mescid-i Aksa’ya ve bir buçuk milyar Müslümana hakaret olduğunu belirten El-Aksa Kurumu, İsraillileri bu davranışlarından vazgeçmeye çağırdı. El-Aksa Kurumu, İslam ülkelerinden de Mescid-i Aksa ve Kudüs’e yönelik saldırıları engellemek için harekete geçmelerini istedi.

Reklamlar

Comments on: "Rakı Şişesinde Mescid-i Aksa !" (7)

 1. Tamamen doğal bir davranış. israillilerden farklı bir tavırmı bekleniyordu ki şaşılıyor.Tipik çıfıt hezeyanı…

 2. BENCE ARTIK BU ŞEREFSİZLERE KARŞI CİHAD ZAMANI GELDİ BU CİHAD BENCE SADECE TOPLA TÜFEKLE KALMAYIP FİKRİ OLARAKDA MÜCADELE ETMELİYİZ.

 3. ertuğrul gazi said:

  biz böyle sessiz kalırsak yakında kabeyide koyarlar mekkeyide bunlara dur demenin vakti geldi çözüm cihatta yanlız gerçek cihat ıraktaki gibi değil uhuddaki gibi

 4. “El-Aksa Kurumu, Kubbetu’s Sahra ve Kudüs resimli votka şişelerinin üzerindeki etiketlerde Ukrayna’dan ithal edildiğinin ve Yahudi dini kurumları tarafından pazarlanmasına izin verildiğinin yazdığını açıkladı.”

  yazıda zaten kubbetus sahra olduğu yazıyor. başlık el-aksa diye geçiyor bu da müslümanları uyarmak için sanırım.

  selam ve dua ile..

 5. ÖYLE OLMASINA RAĞMEN GENEDE ÇIK KINIYORUM

 6. ORASI MESCID-I AKSA DEĞİL KUBBETUSSAHRA’ DIR
  BİLGİLERİNİZE SUNARIM

 7. rezalet …rezalet…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: