içimdeki SEN gibi…

83.jpeg

Bir garip ülke; Türkiye… Aynı vatanı, aynı ülkeyi paylaşmak zorunda kalan iki hasım; Türk düşmanlığı yapanlar ve Türklüğü savunanlar… Osmanlıyı gerileterek nihayet yıkılmasına sebep olanlar, Türkiye Cumhuriyeti’ne de musallat oldu.

Osmanlı zamanında saman altından su yürütenler, Türkiye Cumhuriyeti’ni kısa zamanda ele geçirerek istedikleri gibi idare ettiler ve ediyorlar. Türk’ün kanını emdiler, devletin bütün imkanlarını kendileri için kullandılar ve kullanıyorlar.

Bugün gelinen noktada Türk düşmanlığı yapanları cezalandıramıyor, sadece laf yetiştirmekle, kınamakla, tenkitle yetinmek durumunda kalıyoruz. Sesimizi duyurduğumuz bile şüpheli…

Bu nasıl ülke, bu nasıl Türklük? Burası Türkiye mi, ermenistan mı, yahudi ülkesi mi, esaret altında mıyız, bu nasıl hayat?

Türk düşmanları, Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan bugüne kaç defa milli çıkışları durdurdu, cezalandırdı, sayısını unuttuk. Askerin zoruyla ya da meclisten çıkan kanunlarla, hasar gören Türklük ve yüce dini İslam kaç defa budandı, kaç defa tokat yedi, serseme döndük.

Kendi vatanında Türklüğünü ve inandığı dinini yaşayamayan bizler gibi, bir başka millet daha var mı bu dünyada?

Her kötülüğü yapan onlar, özür diler gibi basın açıklaması yapmak zorunda kalan biz. Az kaldı az… Yarın vatan hepten elden gittikten sonra bu açıklamalara da gerek kalmayacak…

Türkiyemizin başında hakiki bir Türk yönetici olsa, AB’ye mi girmek ister, NATO’ya mı, BM’ye mi? Hayır! AİHM’i mi dinler? Hayır! Binlerce defa hayır! Yok AB ne diyecek, yok NATO bozulacak, yok İMF kızacak. Fransa gibi diğer ülkeler de ermeni soykırımını tanıyacak, aman ha aman!

Yetmedi mi?

Alıştıra alıştıra Türk insanını nasıl da muma çevirdiler… Bu haysiyetsizliğe kim, kimler son verecek? Geldiğimiz nokta diken üstünde yaşamak değil de nedir?

Comments on: "BİR ERMENİ TÜRKİYE’YE BEDELMİŞ!!" (3)

 1. BİR ÖRNEK RİCA EDERİM

 2. 301 i haklı çıkaran aynı zihniyet mensubu bir yazı..Yazık evrensel adalet ve özgürlük dileyen bizlerin kabulleneceği yazının tamamı dahil bir yorum değil ..

  Türke düşman olma durumu sadece türk olamayn aşırı milliyetçilerin sergilediği bir tutumdur..Azınlıkların hakareti türk e türklüğü kullanıp kılıf sayanlaradır..Rejime Sisteme Sitatükoya olan düşmanlıktan düşmanlık demekde abes olacak eleştirmekten öte bişey değildir..

  Yazıyı Milliyetçi Taasupkar bir ırkçının yazdığı zannına kapıldım Yada azınlıkların kime neye neden düşman olduklarından habersiz birine ait..Rabbimin bak dediği yerden bakanlardan olalım inş..selametle

 3. siyahzambak said:

  Bu haysıyetsızlıga ancak Allahın Yeryuzundeki Eli olna inanan ve sorumlulugunun bılıcınde olan aydın müslümanlar son verebilir..
  Bziler BUGUN vara vara buyaraya vardık dıyebiliruz sadece utanıp sıkılmadan hemde..
  ne yazıkki durum bundan ibaret..
  vesselam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: