içimdeki SEN gibi…

Asılan Saddam gerçek değil !
Ortaya yeni atılan bir iddiaya göre asılan Saddam gerçek Saddam değil. Üstelik bunu CIA uzmanının yaptığı açıklamalar da destekliyor ! İşte ŞOK İDDİA !

İnfazı TV`lerde tiyatro gösterileri gibi sunulan zat gerçek Saddam değil! Peki dünya kamuoyunun yargılandığını zannettiği, idama mahkum edildiği ilan edilen adam kim? Gerçek Saddam nerelerde?

Mahkemede gösteri yapan zat Saddam`ın onlarca dublöründen birisi. Dahası, oğulları Uday ve Kusay da hayatta. Öldürüldüğü söylenen cesetler Saddam’ın oğullarına ait değil!

Bu iddiaya göre Saddam Irak`ı teslim ettikten sonra, ABD`nin sunduğu imkanlarla şuan hayatta…

Nasıl olur? ABD en azılı düşmanının bir tatil beldesinde, rahat yaşamasına nasıl müsaade eder? diyorsanız; düzeltilmesi gereken pek çok yanlış bilgiye sahipsiniz demektir.

Öncelikle Saddam ABD`nin düşmanı filan değildi(r). Bütün Arap diktatörleri gibi Saddam da ABD`nin kuklasıdır. Batı düşmanlığı katılmış gerilim politikaları diktatörlerimizin işine gelmektedir. Zira Batı ve İsrail aleyhtarlığının olduğu bir ortamda kimse iktidarlarını sorgulamamaktadır. Arap ülkelerine çöreklenmiş bu “güdümlü zevat” koltuklarının Batı’nın elinde olduğunu iyi bilmektedirler. Son zamanlarda Ortadoğu`da “değişim”den bahsedilmesi Arap liderlerini endişelendiriyorsa da; ABD koltuk tehdidi ile başka şeyler hedefliyor olabilir.

Birinci Körfez Savaşından önce ABD Saddam`ı Kuveyt`e girmeye cesaretlendirmiş, girince de bütün dünyanın gözü önünde bir güzel dövmüştür. Böylece Saddam terbiye edilmiş, Araplardan savaş giderleri için sıcak para tahsil edilmiş, miadı dolan mühimmat yenilenmiş, dünyaya güç gösterisi yapılmış, diğer bölge diktatörlerine ders verilmiş ve devreye sokacakları Büyük Ortadoğu Projesi için altyapı oluşturulmuştur. O dönemde ABD`ye götürülen ve eğitilen Irak’lı Şii-Kürt pek çok genç şu anda Irak`ta istihdam edilmektedir.

2. Körfez Savaşı`nda bölgenin en güçlü ordularından birine sahip Irak Ordusu`nun nasıl teslim olduğunu hatırlarsanız bazı sorularınız cevabını bulacaktır. Müdahale öncesi kahramanımız Saddam`ın savurduğu tehditleri düşünün. ABD bu tehditlere rağmen Irak`a kahramanlık! ve cesaretle! girmiş, Saddam gibi gözü pek bir caniyi dize getirmiş olacaktı. Ve beklenen oldu. Saddam tek kurşun atmadı, ABD sıfır zayiatla Irak`ı teslim aldı.

Birinci Körfez Savaşı`nda ABD`den iyi bir kazık ve dayak yiyen Saddam Amerikaya karşı dayanamayacağını biliyordu. Baskı ve zulüm altında inlettiği halkına da güvenemiyordu. Akıllıca, en risksiz ihtimali seçti. ABD ile anlaştı ve Irak`ı teslim etti. Saddam`ın sözde direnişi ve bir mahzende yakalanması mizansenin parçasıydı. Saddam ve çocukları dünyanın bilmem neresinde asude hayatlarına devam ederken, dünya Saddam’ın yakalanışını ve adaletin kollarına! teslim edilmesini ekranlarda defalarca izleyecekti. Bu alışverişten iki taraf da karlı çıkmıştı. Biri canını kurtarmış, diğeri dünyaya gücünü ispat etmişti.

Saddam? idam edilirse adalet tam tecelli edecek ve bu perde kapanacaktır. Gerçek Saddam Bağdat sokaklarında bile endişesiz dolaşabilecektir artık.

Afganistan`da SSCB`ye karşı kullanılan, sonra bir „öcü“ye çevirilerek Amerikanın uygulayacağı politikalara araç haline getirilen LADİN içinde aynı mantığı yürütebilirsiniz. Baba Bush`un ortağı Usame, hizmetlerinin karşılığı olarak kimbilir nerelerde hayatın tadını çıkarıyordur.

El Cezire denilen TV de; Arapları sahte kahraman-lık-larla uyuşturan, Avenjelik-Yahudi politikalarına hazırlayan, psikolojik harekat amaçlı bir medya kuruluşu olabilir.

Bu senaryolar size fantezik gelebilir ama neden doğruluk payı olmasın ?!


Yüz hatları değişik

ABD’li bir uzman, geçtiğimiz günlerde sorgulanan kişinin gerçek Saddam Hüseyin olmadığını açıkladı. Bir dönem CIA’de görev yapan ABD’li uzman görüntüleri şöyle değerlendiriyor;

Saddam’ın yüz hatları ve dişleri çok daha farklıydı. Yüz hatlarının ortaya çıkmaması için, sakallı sorgulanıyordu. Saddam’ın eşi Sacide’de bu şahsın Saddam olmadığını söyledi.

***

‘O Saddam değil, dublör’

ABD’li uzmana göre, duruşmadaki bir dublör.

‘DİŞLERİ ÇOK FARKLI’

Adının açıklanmasını istemeyen ABD’li bir uzman, Aralık ayında yakalanan ve geçtiğimiz günlerde sorgulanan kişinin, Saddam Hüseyin olmadığını açıkladı. Bir dönem CIA’de (Amerika Merkezi Haberalma Teşkilatı) görev yapan ABD’li uzman, ‘Saddam’ın yüz hatları ve dişleri çok daha farklıydı. Dikkatli bakılırsa, idam edilen kişinin Saddam olmadığı anlaşılır. Yüz hatlarının ortaya çıkmaması için, sakallı sorgulanıyordu’ dedi. Irak eski liderinin eşi Sacide’nin de yakalanan kişiyle görüştürüldüğünü belirten uzman kişi, ‘O görüşmede, yakalanan kişinin Saddam olmadığını eşi de anlamıştı’ diyor

Reklamlar

Comments on: "Asılan Saddam Gerçek Değil !" (15)

 1. lan saddam milleti öldürürken kimse saddama ses ediyomuydu adam öldü ondan sonra söyleniyor herkez neden herkez saddam öldü diye böyle oldu

 2. bence güzel yani allah rahmet eylesin

 3. saddamı neden öldürdüklerini bilmiyorum ama ben ce de başka saddamı öldürdüler çünkü: gerçek saddamın buğazında ben vardı öldürülen saddamın buğazın da ben yokki bence boş boşuna asılmıştır : allahın salak ları hahahahahaha(şeytan iranlılar)

 4. osmanlı veliahtı said:

  bence de saddam ölmedi
  saddam gibi piskopat bi adam amerika gibi yavşak bir devlet tarafından öldürülemez bütü bunlar amerikalıların kendilerini kahraman göstermek ve bütün dünyayıyı korkutmak için yaptıkları senaryo bence saddam hüseyin de amerikalıların kullandıkları arap diktatörlerden siteye yazan herkeze şunları sölemek istiyorum bunlar benim fikirlerim daha ilginç fikirleri olanlar buraya yazsın

 5. abicim valla billah ta ben bunu siz den once biliyordum nasılmı ABD işine yarayan malı yıprat maz ki saddam asıl dıgı gun vala billah bu saddam degildemiştim ama dişlerinn falan degil direk

  bu tahminde bulun dum TEŞEKÜRLER

 6. yüz degişik olması yaşlılıktan olabilir vede yaşadıklarından 70 kusurdaydı .dna testinden şuan bile ögrenilebilir .abd ci olması cok zor gencliginden beri bass cıydı yani arap milliyetcisi bu adamın yası yasamıyla ortada sadece diktatördü ve cok zaafları vardı cevresindekilerinde yaşamı zaferlerle dolu degil vede cok akıllı degillerdi en önemli tavırları hizipcilik ti bunu ırakta herkeze yasatıldı ilk bunun önlenmesi ge3rekiyordu ırak halkının üniv mezununun cok olması ve iran savasıyla(8 yıl) bu da görülebilir böl parcala yut yani benim tezim aceleden dediler ama bilerek amerikalıların bayram sabahı asmaları tepkiyi ölçtüler ona görede politika yapacaklar pisikolojik önlemide bu kafa karıştırma omu bumu? bunda sonra ne olur ona bakmakta yarar var ama sunu unutmayın abd de din savası yapıyor mesih gelecek ortamı hazırlıyor aklınca . petrolu öylede alır böylede tek enerji kaynafı degil ya sadece ıraktada yok savasın baslamasının sebebi olan nukleer başlıklı füzeler nerde bunun göstergesi saddam savaşta karsı koydumu abdye koydu etki etmedi……benim başlıklar böyle
  SADDAM SUCLUYDU İDAM EDİLDİ ABDYE NE OLACAK ? ASKERLERİN DURUMUNDAN BELLİ İNTİHAR
  YANLIŞ YER YANLIŞ ZAMAN

  IRAK HAKKINDA BİLMEDİGİMİZ COK SEY VAR ÖGRENMELİ VEDE DERS ALMALIYIZ

 7. ölmedi yalannnnnnnn çıkar birgün merak etmeyin ogulları bile sag bu kürlerin kökünü kurutsaydı iyi olurdu hakketmişler şerefsizler

 8. ister saddam olsun ister olmasın sonuçta bir insan öldü.dublöre de hayret doğrusu demek böyle insanlar hala yaşamakta ya da ölmekte.bence de ABD(eger söylenenler doğru ise) saddamı kullanıyor saddamda buna izin veriyor(!)ALLAH sonumuzu hayreylesin… (amin)

 9. hic kimseyi sewmedğin kadar sewiyon ha 😀 yazilanlarin hepsine katiliyorum buyuk orta dogu projesi altinda yatan yahudiler. amerika basa getirdi kukla gibi kullandi petrolu aldi simdi son oyun diye saldirildi o halde birakip gitmicekler yine istedikleri gibi sekillendirip yavas yavas bize dogru gelcekler..

 10. fatih emreye aynen katılıyorum madem saddam değildi bu insan neden idam edilmeden önce bu iddalar ortaya atılmadı arkadaş akıllı olun böle americanın aptalca uyduruk senaryolarına kanmayın o insan saddamdı ruhu şad olsun Allah rahmet etsin onu seviyorum hiç kimseyi sevmediğim kadar.

 11. fatih emre said:

  O videoda gördüğünüz kişi gerçek saddamdır cesareti onurlu duruşu ve korkusuzluğuyla sizin gibi klavye cengaverlerine ders vermiştir ölürken bile ve yukardaki yazıyı yazan akıldan yoksun kişiyide kınıyorum abd adada saddamı bakıyormuş saddama anca imamın kayığından bakar abd saddan kahramandır şehit oalrak ölmüştür çok akıllılara duyurulur.

 12. emin-apo said:

  ……. amerikası butun dunyaya kafa tutmaya kalkıyor bunun bir parçasıda ırakta gerçekleşen olaylar dizisidir.Evet saddam yaşıyor buna bizde katılıyoruz ve sıra bu seneryoların ucu bizide bulacak. Sıra bizede gelecek ama işte burda biz TÜRKlerin yine adı tarihe altın harflerle yazılacak… Amerikanın paralı askerlerle hiçbirşey yapamıyacağını işte ozaman butun dunya gorecekkkk…..!!!!

 13. söylenenlerin hepsine katılıyorum ölen saddam olsada olmasada bı önemı yok sonucta abd herseyı planlamıs saddam abd nın kuklası abd govde gosterısı için bunları yaptı bizim dusunmemız gereken sey ıraktır saddam şimdi en guzel yerlerde yada ölü olabılır ama saddam abd nın malıdır bencede arkadaş kesinlikle

  :):):)

 14. memiş said:

  neden yalan söğlendi

 15. söylenenlerin hepsine katılıyorum ölen saddam olsada olmasada bı önemı yok sonucta abd herseyı planlamıs saddam abd nın kuklası abd govde gosterısı için bunları yaptı bizim dusunmemız gereken sey ıraktır saddam şimdi en guzel yerlerde yada ölü olabılır ama saddam abd nın malıdır

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: